header-image

Veranderingen in de beschikbaarheid van onze diensten

Het afgelopen jaar is SNT bezig geweest om met LISA te onderhandelen over een nieuw contract. We hadden vertrouwen dat dit zou resulteren in een contract met minimale impact voor onze leden en gebruikers. Helaas was het niet mogelijk om tot een overeenkomst te komen waar zowel SNT als LISA akkoord mee konden gaan. LISA heeft eenzijdig besloten het huidige contract te beƫindigen per 1 maart 2020. Dit betekent dat, hoewel onze diensten zullen blijven doordraaien, we geen garantie kunnen bieden voor hoe lang nog.

Vanaf 1 maart 2020 zijn er veranderingen merkbaar in onze diensten.

We zijn nog steeds bezig om een oplossing te vinden om de samenwerking met LISA zo snel mogelijk voort te zetten. Zodra er iets verandert, zullen wij onze leden en gebruikers informeren.

Met vriendelijke groet,

Het bestuur van Studenten Net Twente

Geschreven door WebCom op maandag maart 2, 2020